Zpět

5 důvodů proč používat přírodní kosmetiku

Přidáno: 17. 2. 2016 11:09:48 Počet shlédnutí: 1931

17 Únor 2016

Stále více lidí dává přednost přírodním produktům, protože přemýšlejí nad tím, jak žít více v souladu s přírodou. A tak, jak dbají na kvalitní stravu, chtějí o sebe i kvalitně pečovat s přípravky bez zbytečných chemikálií. Přečtěte si 5 důvodů, proč začít používat přírodní kosmetiku:

5 důvodů proč používat přírodní kosmetiku

5 důvodů proč používat přírodní kosmetiku

 

  • Přírodní kosmetika pomáhá udržovat pleť zdravou, pružnou a hladkou. Má vyšší účinnost díky kvalitě použitých surovin, které dokáží podnítit pokožku k přirozené regeneraci.

 

  • V jejím složení nenajdete stopy po ropných produktech, chemikáliích, silikonech a dalších syntetických látkách, které pokožku vysušují, mohou vyvolat vyrážky, nepříjemné reakce a ucpávaní pórů.

 

  • Napomáhá přirozenému zdraví pokožky hlavy. Nezatěžuje vlasy a nedráždí pokožku hlavy. Neobsahuje silikony, které při dlouhodobém použití vlas obalí a vytvoří na pokožce hlavy nepropustný film. Díky této vrstvě se k vlasovému vláknu nedostane výživa a špatně přijímá látky z kůr, masek či olejů.

 

  • Nezatěžuje životní prostředí. Užívání přírodních složek znemožňuje uvolňování nebezpečných vedlejších zplodin, které se dostávají do přírody během výroby syntetických chemikálií v laboratořích a výrobních provozech. Většina složek pochází ze znovu obnovitelných zdrojů.

 

  • Přírodní kosmetika je šetrná a vhodná pro každého i pro přecitlivělou a dětskou pokožku.

 www.lilibela.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info