Zpět

Český krém

Přidáno: 4. 1. 2016 09:38:23 Počet shlédnutí: 1964

04 Leden 2016

Vendula J. také vyzkoušela Český krém, jak s ním byla spokojená, si můžete přečíst níže.

Český krém
Havlíkova přírodní apotéka - Český krém
BIO český krém je klasický krém jak pro denní nošení, noční výživu, nebo i masku.
Jelikož mám smíšenou, spíše mastnou pleť se sklony k akné, mám z krémů hrůzu. Většinou mám po nich mastnou pleť a vlastně k žádné hydrataci nepomohou, natožpak k nějakému zmírnění akné. Proto jsem moc ráda, že jsem se dostala k českému krému, který je skvělý. Nenašla jsem lepší krém a budu ho vychvalovat všem a pořád. Má zajímavou vůni, z které je cítit spousta bylinek, což je dobře. Už od toho, jak byl krém zabalený, mi hned byl sympatický. A jelikož je značka Havlíkovo přírodní apotéka zaměřena na čistě přírodní produkty, nemusela jsem se bát, že si na sebe budu „matlat“ nějakou chemii.
Krém používám většinou na noc, ale je vhodný snad úplně na všechno – i jako denní krém, báze pod make-up, nebo třeba na jizvy atd. Už po prvním použití byly jasné výsledky – žádná  umaštěná pokožka, ale krásně vyživená, hydratovaná, pevná, voňavá, vyhlazená a je vidět i zmírnění akné. A když jsem krém začala používat pravidelně, bylo to jen lepší a výsledky byly 
více zřetelné.
Celkově jsem s krémem opravdu moc spokojená. Hodí se na všechny typy pokožky a doporučila bych ho každému, na cokoliv. Pro mě je to takový malý zázrak.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info