Zpět

Dr. Konopka Zklidňující sprchový gel

Počet shlédnutí: 1464

Jaký je bylinkový sprchový gel v originálním balení. Opravdu zklidní?

Dr. Konopka Zklidňující sprchový gel

"Zklidňující je tento sprchový gel z toho důvodu, protože obsahuje heřmánkový výtažek. Tento výtažek zmírňuje stres a únavu. Výrobek je tedy vhodný pro relaxaci ve vaně, nebo ve sprše. Ve složení můžete dále najít například stulík žlutý-kořen (Nuphar lutea), komonici bílou (Melilotus albus), levanduli lékařskou-olej (Lavandula Angustifolia), mátu pernou (Mentha piperita), Rmenec sličný (Anthemis nobilis), anděliku lékařskou (Angelica Archangelica) a další.

Musím říct, že takto bohaté složení na přírodní složky jsem dlouho neviděla a taky podle toho tento sprchový gel voní. Vůně je skvělá a moc příjemná. Připomíná mi rozvetlou louku, nebo směs sušených bylinek.

Obal tohoto výrobku je vyroben z plastového materiálu a má šroubovací víko. Při aplikaci se gel velmi dobře nanáší do dlaní. Konzistence gelu je středně hustá, takže se může stát, že vám proteče skrz prsty. Barva gelu je průhledná.

Po mytí tímto gelem je pokožka těla krásně čistá, hebká a provoněná. S výrobkem jsem maximálně spokojená a určitě vám ho doporučuji."

Celá recenze ZDE

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info