Zpět

Óda na Soaphorii -Sprchový krém polní květy

Počet shlédnutí: 1276

Značky

"Samotné sprchování je s tímto krémem zážitek. Za prvé ta vůně! Sladká a omamná, pivoňková a prázdninová. Za druhé ta konzistence. Sprchový krém je našlehaný...."

Óda na Soaphorii -Sprchový krém polní květy

V poslední době je blogosféra zaplavená pochvalnými články o různých produktech slovenské značky Soaphoria. Opravdu jsem nechtěla psát totéž, co všichni ostatní. Opravdu jsem chtěla ukázat svůj ryze subjektivní názor, který bude jiný. Jenže věci od Soaphorie jsou tak svělé, že z toho vyšel další oslavný článek.

Kvůli těžkému obalu bych si ho nevzala na cestu, kde bych nesla věci v batohu. Jenže my většinou jezdíme autem a auto toho uveze hodně včetně tohoto krému :-). 
Samotné sprchování je s tímto krémem zážitek. Za prvé ta vůně! Sladká a omamná, pivoňková a prázdninová. Za druhé ta konzistence. Sprchový krém je našlehaný. Když ho naberete, zůstanou v něm stopy po vašich prstech. Na tělo se nejdřív přilepí v tlusté vrstvě a jakmile ho začnete rozetírat mokrou rukou, začne se měnit v hebký tělový krém, kterým se hezky umyjete. Na jedno umytí stačí jedno nabrání :-)

Více ZDE

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info