Zpět

Šumivá koule do vany, balzám Soaphoria a Havlíkův přírodní zázrak

Počet shlédnutí: 1185

Blogerka Hevi v balíčku obdržela i šumivou kouli Savon de V, levandulový balzám na rty a také vzoreček Havlíkova zázraku. Vše vyzkoušela a jaké byly její dojmy?

Šumivá koule do vany, balzám Soaphoria a Havlíkův přírodní zázrak

"První co na mě vykouklo nebo se spíše vyvalilo, byla tahle bomba do koupele od značky Savon de V. Šumivka božsky voněla po meduňce a citrónu, a její vůně provoněla celou krabičku. Opravdu příjemná vůně, takže hned po vyfocení putovala semnou a manželem do vodní lázně."

"Další produkt, který jsem v balíčku objevila, byl tenhle organický levandulový balzám na rty od značky Soaphoria. Ačkoliv vůni levandule v kosmetice nevyhledávám, protože se mi zdá, že málokterá značka umí levanduli věrně napodobit, tak tenhle balzám používám docela ráda. Má jemnou a opravu levandulovou vůní, která je věrnou kopií samotné bylinky. Balzám na rty je tématicky barven do fialova, a levanduli najdete i na potisku obalu. Velice oceňuji tyčinkové provedení,...."

"Z pečující kosmetiky balíček ještě obsahoval malý vzoreček Havlíkova přírodního zázraku. S produkty od Havlíkovi přírodní Apotheky zatím, žádné zkušenosti nemám, takže jsem velice ráda uvítala tenhle malý vzoreček k otestování. Podle popisu má tenhle zázrak všestranné využití, trošku mi připomíná zázračné kelímky od Oriflame. Jeho využití mě velice zaujalo, a plánuji si koupit celé balení, abych ho pořádně otestovala."  

Více z této recenze si můžete přečíst u Hevi na blogu ZDE

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info