Zpět

Vlasový krém

Přidáno: 29. 12. 2015 09:53:56 Počet shlédnutí: 1716

29 Prosinec 2015

Přečtěte si hodnocení na Vlasový krém pro hloubkovou výživu vlasů, je opravdu účinný? To se dozvíte v hodnocení, které nám poslala Vendula J.

Vlasový krém

Havlíkova přírodní apotéka - Vlasový Krém

BIO vlasový krém je určený pro všechny typy vlasů a slibuje vyživení vlasů a dodání lesku.

Zpočátku už jen při otevření krému jsem byla hodně nejistá – krém na vlasy? Konzistenci má opravdu jako klasický hutnější krém. A ta vůně – neumím to moc popsat, ale sympatická mi nebyla. Má vůni všelijakých bylin, což je na jednu stranu dobře (jde poznat, že jde o opravdu čistě přírodní produkt), ale na druhou stranu by na této vůni výrobci mohli ještě nějak zapracovat…
Mé první dojmy tedy nic moc, ale jelikož mám poměrně poškozené, roztřepené a slabé konečky vlasů, tak jsem neváhala a každý den (na večer) krém vetřela do konečků.
Zdálo se mi, že po pár použitích nevidím téměř žádný výsledek – snad jen podivnou vůni. Ale asi po týdnu pravidelného používání se už objevily malé (ale přeci jenom) výsledky – pevnější vlasy, lesklejší a jaksi živější, vyživenější. A světe div se, vůně přestala být tak cítit, a začala mi být dokonce příjemná. Buď je to tím, že jsem si na ní už tak zvykla, že ji skoro ani nevnímám, nebo nějakým zázrakem přestala být tak výrazná. Takže problém vyřešen.
Nyní krém používám pravidelně asi dva týdny a je čím dál tím lepší. Chvíli mi trvalo, než jsem přišla, jak správně a co nejlépe nanést krém do vlasů – zde je můj tip: rozčešte si vlasy, poté si vlasový krém (o velikosti hrášku) rozetřete na prstech a jimi následně krém vmasírujte do konečků vlasů. Tento postup se mi nejvíce osvědčil a vyhovuje mi.
Na závěr – vlasový krém i přes počáteční rozpaky u mě boduje, vše co slibuje také splňuje, výsledky jsou vidět a vlasy jsou pevnější a krásnější. Pokud hledáte nějakou výživu vlasů a 
obyčejný kondicionér není dostačující, tento BIO vlasový krém je řešením.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info