Co je Lilibela?

Lilibela je místo, kde objevíte přírodní pečující kosmetiku, která funguje, a kde budete nakupovat s radostí.

 

Jakou kosmetiku tady můžete najít:


         - Takovou, která v první řadě plní to, co má napsané na obalu

         - S vysokým podílem rostlinných složek

         - Voňavou

         - Českou i slovenskou, ruskou, estonskou, dánskou

         - Ručně vyrobenou

         - Netestovanou na zvířatech

         - S certifikáty ECO CERT, CPK, CPK BIO, BDIH

         - Veganskou

         - Kterou jinde nenajdete (Savon de ´V´)

 

Něco navíc?

„Pečujte o sebe s radostí"


Byla bych ráda, kdyby Vás radost provázela celým nákupem. Ať už při výběru kosmetiky, nákupu, rozbalení balíčku, zkoušení kosmetiky a obzvláště při zjištění toho, že tato kosmetika plní to, co má, díky svému přírodnímu složení.

 

 

Julie

Kdo stojí za Lilibela?

Jmenuji se Julie a moc ráda používám a zkouším novou kosmetiku. Ze svého koníčku jsem si vytvořila práci a snažím se rozšířit povědomí o používání přírodní kosmetiky ve svém okolí. Většinu věcí zkouším na sobě samé, abych si byla jistá, že to, co nabízím, je kvalitní a účinné.

Moc ráda Vám pomůžu s výběrem té správné kosmetiky a poskytnu vzorečky, abyste si napřed mohly vyzkoušet, zda ten určitý výrobek bude pro Vás vhodný.

 

Moje cesta k přírodní kosmetice?
Můj syn neměl ještě ani rok a na obličeji se mu vytvořily pupínky, které vypadaly jako akné. Spoléhala jsem se na lékaře, kterých jsem nakonec vystřídala několik, že předepisují mému synovi to nejlepší, co mu pomůže, ale stále nic nezabíralo. Došlo to tak daleko, že jeho tvářičky se staly přecitlivělé a nesnesl na obličeji nic „chemického", na vše reagoval zčervenáním. Začala jsem se obracet na všechny možné strany a za krémy za syna utrácela víc, než za krémy pro sebe (na celý rok). První, co zabralo, byl přírodní krém s měsíčkem, bohužel po nějaké době přestal účinkovat, nastalo další období zkoušení, ale už jsem věděla, že se mám poohlížet po přírodní kosmetice. Začala jsem se o to tedy více zajímat a obrátila se na pár lidí, kteří mě nasměrovali, a nakonec nám pomohly čisté oleje jako brutnákový a pupalkový.
Čistý olej – jedna složka a pomohlo nám to více, než nespočet mastiček. Došlo mi, že někdy Vám mnohdy jedna rostlinka z přírody pomůže více než 30 chemických sloučenin obsažených v krému z laboratoře. Když pak vidíte, jak ta chemie působí na Vaše dítě, začnete pomalu přemýšlet o tom, co používáte na sebe. Nejprve jsem začala s šampóny a vyzkoušela ty bez silikonů a překvapivě jsem zjistila (po dvaceti letech!), že vlastně moje vlasy nejsou zplihlé, ale mohou mít i nějaký objem, postupně jsem vše obměňovala a začalo mě bavit objevovat nové značky přírodní kosmetiky. Co mě ovšem vadilo, bylo to, že jsem si to napřed nemohla vyzkoušet a to, že dostupnost přírodní kosmetiky v mém okolí byla mizivá. V tomto období jsem zrovna hledala časově flexibilní práci, a protože jsem chtěla dělat to, co mě bude bavit, byla přírodní kosmetika jasnou volbou a vznikla z toho Lilibela.

Proč Lilibela?
Název lilibela vznikl spojením slov lilie a bella – Lilie má vyjadřovat přírodu, určitou čistotu a nevinnost a bella je slovo pro krásu. Přeloženo tedy něco jako „čistá krása".

 

 Něco málo o mně: 

- Su z Moravy

- Pořád musím něco číst

- Mám vizážistický kurz

- Baví mě online marketing (když jsem začínala s Lilibelou, nevěděla jsem o něm absolutně NIC)

- Po spoustě nafocené kosmetiky, mě focení začalo bavit

- Nebarvím si vlasy

- Každý rok chci navštívit jednu novou zemi

- Vyhýbám se cukru #bezcukrujemilip

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info