Rakytníkový peeling vlasové pokožky

Rakytníkový peeling vlasové pokožky

Hodnocení produktu: 4.9/5 (10x)

Vaše hodnocení:

Zabraňuje svědění a tvorbě lupů, čistí pokožku hlavy

149 Kč

180 Kč Sleva 31 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Natura Siberica

Natura Siberice - Rakytníkový peeling

Hloubkově očišťuje pokožku hlavy

Zabraňuje svědění a tvorbě lupů

Zjemňuje pokožku

 

Oblepikha siberica je unikátní léčba pro Vaši pokožku.

Tento intenzivní trojtě působící peeling hloubkově očišťuje pokožku hlavy a podporuje rovnováhu produkce kožního mazu a zabraňuje svědění a to za pomoci vitamínů a aminokyselin pro výživu vlasů, Altajského rakytníku a marockého Arganového oleje, které pomáhají tvořit přirozeně keratin, který dává vlasům jejich sílu a lesk. Zatímco Měsíček, divoká sibiřská máta a šťovík Yakutský revitalizují a zjemňují pokožku.

 

Altajský rakytník je slavná sibiřská bobule (také známý jako Alatajský rakytník řešetlákový) používaná obyvateli Sibiře po staletí k posílení vlasů, oživení pokožky a dokonce i k hojení ran. Zajímavostí je, že tato malá bobule je považována za nejbohatší přírodní zdroj beta-karotenu a je plná vzácných Omega 3,6,7,9 kyselin. Tato jedinečná bobule má až 22 dalších mastných kyselin, stejně jako 36 druhů flavonoidů. Dnes je Natura siberica jediná společnost na světě, používající derivát Rakytníkového altajského oleje jako základ pro své výrobky, aby  zachovala přirozenou krásu a zdraví vašich vlasů a pokožky.

 

Organický olej z rakytníku řešetlákového - altajského, marocký Arganový organický olej, Jakutský šťovík, měsíček, divoká sibiřské máta, malina arktická semínka + vitamíny A, C, E
aktivní organické látky, bez SLS, bez parabenů

Na bázi oleje Altajského rakytníku řešetlákového a sibiřské borovice

Divoce sklizené sibiřské byliny

Čisté sibiřské oleje

Nebyly použity žádné GMO rostliny

Produkt Neobsahuje: parabeny (methyl, propel, atd.), sodium-lauryl-sulfát(SLS), Sodium laureth sulfát (SLES), Polyethylen glykol (PEG), glykoly, oleje minerální

 

Objem 200 ml

Způsob použití:

Naneste na vlhkou pokožky hlavy, jemně masírujte a nechte 3 minuty působit, poté opláchněte velkým množstvím vody. Po této proceduře použijte  šampon na vlasy. Pro lepší výsledky používejte jednou týdně.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info