Soaphoria WHOW čistící maska s aktivním uhlím

Soaphoria WHOW čistící maska s aktivním uhlím

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Proti černým tečkám a problematické pleti

167 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Soaphoria

Soaphoria WHOW čistící maska s aktivním uhlím

I Vás trápí problematická pleť?

Vyrážky či černé tečky na obličeji?

Nachystejte jim pumový atentát a dejte jim jednoznačně sbohem! Stiskněte spínač rozbušky a pořádně jim nadělte!

Naše nejnovější prachová maska z účinných komponentů jako jsou aktivní uhlí, mouka z ovesných vloček a plody embiliky lékařské nebo lidově známé Amalaki (emblica officinalis), nebo oxid zinečnatý si bez problémů poradí s Vašimi problémy.

 

Aplikace:

Jako maska : Přiměřené množství práškové směsi (cca čajovou lžičku) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání směsi vytvořila pasta. Vzniklou pastu naneste na obličej pomocí kosmetického štetce či špachtle, popř. prstami. Vynechejte oblasti okolo očí.

Nechte působit tak dlouho, dokud maska nezaschne (cca. 15-20 minút) a následne opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat max. 3x do týdne


Jako čistič : Přiměřené množství práškové směsi (cca čajovou lžičku) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko) v množství, aby se po rozmíchání směsi vytvořila pasta. Přiměřené množství pasty poté pasty naneste krouživým pohybem pomocí prstů, houby,  či kartáčku na navlhčenou pleť. Následně opláchněte vlažnou vodou. Určené na každodenní použití

Výrobok skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte vlhkosti

TIPY A TRIKY

Jako tekutou složku si můžete vybrat vodu (minerální, nebo z vodovodu), Váš oblíbený hydrolát (květinová voda), mléko, kefír i jogurt, nebo taktéž pár kapek z blahodarného oleje.

 

20g

Složení: Kaolinite, Charcoal, Silica, Avena Sativa, Branemblica Officinalis Fruit Powder, Zinc Oxide

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info