Soaphoria BOOM regenerační maska s kofeinem

Soaphoria BOOM regenerační maska s kofeinem

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Pro rozzáření unavené a namáhané pleti. 3-2-1-BOOM

167 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Soaphoria

Soaphoria BOOM regenerační maska s kofeinem

 

Mdlá, unuděná a namáhaná pleť?

Stres, únava či málo spánku? Obraz v zrcadle Vás vykresluje jako minimálně 100 letou?

S Vaším trápením je od dnes konec, nenechte se a nakopněte svou pleť regeneračním koktejlem.

Navraťte své pleti to, co jí opravdu patří! Marocký jíl v kombinaci s černým čajem, přidaným kofeinem, koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou napumpují pleť životem, navrátí jas Vaší tvářičky!

Ciťte se jako znovuzrozená!

 

Aplikace:

Jako maska : Přiměřené množství práškové směsi (cca čajovou lžičku) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání směsi vytvořila pasta. Vzniklou pastu naneste na obličej pomocí kosmetického štetce či špachtle, popř. prstami. Vynechejte oblasti okolo očí.

Nechte působit tak dlouho, dokud maska nezaschne (cca. 15-20 minút) a následne opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat max. 3x do týdne

: Přiměřené množství práškové směsi (cca čajovou lžičku) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko) v množství, aby se po rozmíchání směsi vytvořila pasta. Přiměřené množství pasty poté pasty naneste krouživým pohybem pomocí prstů, houby, či kartáčku na navlhčenou pleť. Následně opláchněte vlažnou vodou. Určené na každodenní použití

Výrobok skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte vlhkosti

TIPY A TRIKY

Jako tekutou složku si můžete vybrat vodu (minerální, nebo z vodovodu), Váš oblíbený hydrolát (květinová voda), mléko, kefír i jogurt, nebo taktéž pár kapek z blahodarného oleje.

20g

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení