Savon de ´V´Levandule přírodní

Savon de ´V´Levandule přírodní

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

SLEVA

Expirace 2/19 Hydratační, zklidňující, vhodné i pro děti.

100 Kč

139 Kč Sleva 39 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Savon de 'V'

Přírodní mýdlo s levandulí

Expirace 2/2019

Čistě přírodní, celotělové mýdlo (kromě vlasů). Vhodné pro všechny typy pokožky. Oblíbené je zejména u maminek malých nemluvňat- mýdlo je totiž vhodné i pro tu nejjemnější dětskou pokožku. Hydratuje, zklidňuje. Velmi dobře pění a má jemnou, přirozenou vůni po levanduli.

Složení: Olivový Olej, Kokosový olej, Palmový Olej, Ricinový olej (LZS), Mandlový olej (BIO), sušené květy levandule, EO: lavandula angustifolia

Hmotnost: 125g (+/-5g)

Obecně známé benefity použitých olejů

Olivový olej- obsahuje antioxidanty jako vitamin E, polyfenoly a fytosteroly. Jeho aplikace na pokožku zpomaluje proces stárnutí, ochraňuje ji před předultra fialovými paprsky a zabraňuje škodám, napachaných volnými radikály. V kosmetice je ceněn a pro své vlastnosti hojně využíván.

Kokosový olej – má vysoký obsah nasycených kyselin (triglyceridy), díky nimž kokosový olej dokáže udržet pokožku vláčnou a hydratovanou a eliminuje ztrátu vlhkosti přes póry na kůži. Dále pak obsahuje kyselinu kaprinovou, kyselinu kaprylovou a kyselinu laurovou, které mají dezinfekční a antimikrobiální účinky. Kokosový olej je bohatý na vitamin-E, jehož blhodárné účinky na pokožku jsou známé (udržuje pokožku vláčnou, zabraňuje popraskání, podporuje zdravou tvorbu kolagenu, eliminuje škody napáchané volnými radikály). Dále pak obsahuje vysoký podíl proteinů, které podporují zdravou buněčnou tvorbu a obnovu tkáně.

Mandlový olej (Bio): Je lehký a lehce vstřebatelný s vysokým obsahem mononenasycených mastných kyselin, vitamínů E, A, B, draslíku, proteinu a zinku. Má schopnost ,,uzamnknout" vlhkost v pokožce, zároveň však podporuje absorbci, tudíž se neucpávají póry. Vitamín E má omlazovací účinky a je známo, že s frekventovaným užitím sjednocuje tón pleti. Obsahuje přirozenou ochranu proti UV paprskům (obecně se udává do 5 SPF). Není však dostatečnou ochranou před spálením. Je schopen navrátit škody napáchané vlivem slunečního záření Je léta využíván k hojení různých kožních onemocnění jako je akné a ekzémy.

Ricinový olej (LZS) má silně promašťující účinky a je tedy vhodný k ošetření I velmi suché pleti, protože proniká hluboko do kůže. Zklidňuje podrážděnou pokožku, a to jak v zimě (povětrnostní vlivy), tak v létě (když to přeženete se sluníčkem). Je antibakteriální, protiplísňový, podporuje produkci kolagenu a elastinu, zpomaluje příznaky stárnutí. Je bohatý na omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info