Pleťový olej 40+ Anti Age 3ml

Pleťový olej 40+ Anti Age 3ml

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

Protivrásková péče pro zralou pleť s přídavkem cacay oleje.

80 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Savon de 'V'

Olej 40+ anti age - Savon de V

 To nejlepší spojení kvalitních BIO olejů najdete v tomto séru.

Účinný boj proti vráskám nebyl nikdy jednodušší.

Vyvážená kombinace protivráskových olejů v čele s Cacay olejem, který je nejúčinnějším olejem v boji proti vráskám. Dalšími bojovníky je arganový a šípkový olej. Mimojiné vyhlazují vrásky, rozjasňují pleť a zamezují předčasnému stárnutí pleti. 

 Sérum je obohaceno o přirozenou formu vitamínu E, A, B, draslíku, proteinu, zinku,díky mandlovému a meruňkovému oleji. Přirozenou ochranu proti UV zářením kromě všech zmiňovaných ingrediencí dodává také olej z hroznových jader. Pupalkový olej a mrkvový olej ovlivňují růst tkáně a její regeneraci. Mrkvový olej z kořene působí také jako ochrana proti škodlivým účinkům silného slunečního záření.  Pokožka se díky němu stává pevná, elastická, snižuje se počet vrásek a nové vznikají výrazně pomaleji. Pomáhá také při kruzích pod očima. (Nanášejte opatrně, ať se nedostane do očí)

 

Cacayový olej : Vědecké studie dokázaly, že je tento olej o 50% bohatší na vitamín E a obsahuje 2x tolik kyseliny linoleové než arganový olej. Dále pak obsahuje 3x tolik retinolu než organický olej z růžových šípků, čímž z něj činí jedničku na trhu s produkty anti- age. Jako jediný v České republice má v nabídce právě Savon de V.  Olej o kterém toho ještě hodně uslyšíme. 

 

Použití :

Naneste pár kapek na vyčištěnou vlhkou pleť,nejlépe předem ošetřenou bylinnou/květovou pleťovou vodou pro lepší absorbci oleje. 

 

Složení:

BIO mandlový olej, BIO arganový olej, BIO pupalkový olej, BIO malinový olej, BIO cacay olej, BIO mrkvový olej - kořen, BIO šípkový olej, BIO rakytníkový olej, meruňkový olej, hroznový olej, BIO tamanu olej, BIO šípkový olej, EO

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info