Sprchový krém Polní květiny

Sprchový krém Polní květiny

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

TOP

Tuhá konzistence sprchové péče s vůní polních květu dodá pleti potřebnou hydrataci.

225 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Soaphoria

Soaphoria Sprchový krém Polní květiny

Jemňounce voňavá, jemňounká na dotek! Kouzelně čerstvá, půvabně nasládlá vůně polních květů a pivoněk zahalí tělo a vykouzlí úsměv na tváři.

Sprchový krém světle růžové barvy obohacený o makový olej je vytvořen pro každodenní očistu těla.Jako bonus, ukrývá v sobě zrníčka máku (Papaver) a podrcené květy pivoňky lékařské (Paeonia officinalis), které účinně ale šetrně odstraní odumřelé buňky a tak připraví pokožku na polibky slunečních paprsků.

Mák ošetřuje citlivou a vysušenou pokožku a pozitivně ovlivňuje její regeneraci.

O pivoňce lékařské málokdo ví, že má také léčivé účinky. Její latinské jméno souvisí se jménem starořeckého boha Paieona, který údajně objevil léčivou sílu této rostliny. Tlumí bolesti a křeče hladkého svalstva, zlepšuje tonus pokožky a její vůně zmírňuje bolesti hlavy.

Po každém použití se budete cítit jako znovuzrozená! Takto voní jaro!

255 ml

Recenze:

"Samotné sprchování je s tímto krémem zážitek. Za prvé ta vůně! Sladká a omamná, pivoňková a prázdninová. Za druhé ta konzistence. Sprchový krém je našlehaný...."

V poslední době je blogosféra zaplavená pochvalnými články o různých produktech slovenské značky Soaphoria. Opravdu jsem nechtěla psát totéž, co všichni ostatní. Opravdu jsem chtěla ukázat svůj ryze subjektivní názor, který bude jiný. Jenže věci od Soaphorie jsou tak svělé, že z toho vyšel další oslavný článek.
Kvůli těžkému obalu bych si ho nevzala na cestu, kde bych nesla věci v batohu. Jenže my většinou jezdíme autem a auto toho uveze hodně včetně tohoto krému :-).
Samotné sprchování je s tímto krémem zážitek. Za prvé ta vůně! Sladká a omamná, pivoňková a prázdninová. Za druhé ta konzistence. Sprchový krém je našlehaný. Když ho naberete, zůstanou v něm stopy po vašich prstech. Na tělo se nejdřív přilepí v tlusté vrstvě a jakmile ho začnete rozetírat mokrou rukou, začne se měnit v hebký tělový krém, kterým se hezky umyjete. Na jedno umytí stačí jedno nabrání :-)

Celá recenze zde: http://jsikrasna.blogspot.cz/2016/06/oda-na-soaphorii.html

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info