Abraka dabra 30ml

Abraka dabra 30ml

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

SLEVA

Koupelnové kouzlo pro děťátka od narození ke každodennímu šetrnému mytí celého těla.

59 Kč

148 Kč Sleva 89 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Havlíkova přírodní apotéka

Havlíkova přírodní apotéka - Abraka dabra 30ml

Koupací olejový elixír bez včelích produktů pro všechna děťátka od narození, ke každodennímu šetrnému mytí celého těla. Vhodný i pro větší dítka a dospělé, kteří ocení malé koupelnové kouzlo.

Malé kouzlo: Po nanesení průhledného elixíru na celé tělo Vašeho andílka se ihned začíná vytvářet jemná bílá mikroemulze podobná mléku.

Účinné látky: makadamiový olej, arganový olej, levandule úzkolistá, vitamin E, slunečnicový olej

 

Dětská pokožka se vyvíjí v prvních 3 letech života. V tomto období zatím ještě neposkytuje takovou ochranu, jako pokožka dospělého, je dokonce až 5x tenčí!

Nejdůležitější je ochrana pokožky! V raném věku se mazové a potní žlázy teprve vyvíjejí, hydrolipidová vrstva má jinou strukturu než v dospělosti, proto může častěji vysychat. Z toho důvodu je třeba zranitelnou pokožku děťátka chránit, nejlépe přírodními produkty.

Dětský koupací elixír neobsahuje žádný včelí produkt - vosk, med, propolis ani mateří kašičku, a je tedy vhodný i pro ty nejmenší, kteří s těmito produkty zatím nepřišli do styku.

 

Aplikace

Po nanesení elixíru na celé tělo Vašeho andílka se ihned začíná vytvářet jemná bílá mikroemulze, která efektivně a přitom šetrně smyje nečistoty z povrchu pokožky. Tu nevysuší, naopak jí zanechá přirozený kožní film a ošetři ji díky vysokému obsahu makadamiového a arganového oleje..

1. Tělíčko Vašeho andílka je velmi citlivé. Vhodná koupel pro něj by měla mít teplotu jako jeho tělíčko, tedy okolo 37°C. Teplota v místnosti by měla být mezi 22°C až 26°C, aby děťátko neprochladlo.

2. Než začnete miminko koupat, omyjte jeho zadeček a citlivá místečka od nečistot.

3. Hlavičku miminka je nutné podložit jednou rukou a něžně ho pokládat do vaničky, zatímco se hlavička stále opírá o Vaše předloktí.

4. Řádně omyjte všechny záhyby, faldíky a zadeček. Zde se udržuje nejvíce nečistot, které pak andílka trápí.

5. Po omytí elixíru vodou jemně, ale důkladně, osušte Vašeho drobečka osuškou, do které ho pak můžete něžně zabalit.

6. Po koupeli je možné citlivou pokožku Vašeho děťátka ošetřit mastí Šťastný andílek a naladit ho tak ke sladkému spánku.

Ingredients: Macadamia Ternifolia Seed Oil (makadamiový olej), Glycerin (zvlhčovadlo přírodního původu), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Sucrose Palmitate (přírodní emulgátor), Lavandula Angustifolia Oil (levandulový esenciální olej), Sucrose Laurate (přírodní emulgátor), Argania Spinosa Kernel Oil (arganový olej), Alcohol (líh), Aqua (voda), Tocopherol (vitamin E), Coumarin, Limonene, Citronellol, Citral, Linalool, Geraniol (pochází z levandulového oleje)

30ml

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info